Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Formularz zapytania / Wycena słów kluczowych
Temat zapytania
Państwa strona www
Telefon
Adres email
@
Firma
Osoba kontaktowa
Treść

Aby przesłać wiadomość należy zaznaczyć poniższe pola!
Logotypy

Logotypy

Logo jest jednym z podstawowych narzędzi, które umożliwia budowanie wizerunku firmy na rynku. Jest znakiem przypisanym marce na dłuższy okres czasu, dlatego też warto dołożyć wszelkich starań, aby było ono przemyślane i spełniało swoje zadanie, wyróżniając firmę na rynku wśród konkurencji. Mimo że w teorii zasada tworzenia logotypów jest dość prosta, to w praktyce nie jest łatwo zmieścić maksimum treści w minimalnej formie.

Współpraca z grafikiem powinna zacząć się od przekazania mu jak największej ilości informacji o firmie, w tym o zakresie jej działalności oraz o tym, jak chce być ona postrzegana, kojarzona i rozpoznawana. Podczas projektowania logo ważny jest każdy detal – krój czcionki, kolor, proporcje, symbolika. Logo to znak, który niejako opowiada klientowi o firmie. Projekt nie może być więc tani i szybki, a funkcjonalny oraz unikatowy. Istotne jest, żeby dobrze prezentował się w mniejszych i większych formatach. Logo reprezentuje firmę na rynku oraz na różnych wydarzeniach, dlatego tak ważne jest, aby klient je zapamiętał. Musi być wyraziste i jasno kojarzyć się z daną marką. Grafik nie powinien iść w kierunku najbardziej oczywistych skojarzeń, bo wtedy w logotypie każdego dentysty pojawi się ząb, a u każdego szewca but, a przecież logotyp ma odróżniać, zwracać uwagę i budować tożsamość marki.

Współpracując z klientami, zawsze staramy się przedstawiać przynajmniej dwie całkowicie różne propozycje logo. Tworzymy również wizualizację przykładowych elementów identyfikacji, aby klient mógł ocenić jak logo prezentuje się na teczkach, papierze firmowym czy kopercie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Copyright by MKGroup © 2014
adres: ul. Gen. Karcza 11, 30-394 Kraków
e-mail: biuro@mkgroup.pl
godziny otwarcia: pn-pt 10.00 - 18.00
mapa: MK Group - mapy Google