Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Formularz zapytania / Wycena słów kluczowych
Temat zapytania
Państwa strona www
Telefon
Adres email
@
Firma
Osoba kontaktowa
Treść

Aby przesłać wiadomość należy zaznaczyć poniższe pola!
Działania NON PROFIT

Działania non-profit

Odnosząc sukcesy w branży, staramy się nie tylko koncentrować na zyskach, ale również pomagać potrzebującym. Chętnie angażujemy się w wszelkie akcje, które mają na celu pomoc zwierzętom oraz uwrażliwianie ludzi na ich los. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bezbronne są to stworzenia, dlatego też chętnie wspieramy wszelkie fundacje, które chcą nieść im pomoc.

Strony internetowe dla Fundacji

Wykorzystując nasze doświadczenie oraz możliwości związane z profilem naszej działalności, zaproponowaliśmy dwóm fundacjom zaprojektowanie profesjonalnych stron www, które pomogą im docierać do szerszego grona osób zainteresowanych pomocą zwierzątkom. W minionym roku stworzyliśmy nowy serwis dla Fundacji Przystań Ocalenie. Wykonaliśmy również projekt graficzny strony www dla Fundacji Ogony. Jej głównym założeniem jest umożliwienie adopcji zwierząt domowych. W ten sposób wszystkie porzucone zwierzaczki będą mogły znaleźć nowego właściciela, a przecież w naszym kraju nie brakuje osób marzących o chomiku, śwince morskiej, króliczku czy myszce. Strona internetowa jest niezbędnym medium, które pomoże odnaleźć czworonogom nowe domy.

Wsparcie doraźne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że głównym problemem większości fundacji i organizacji non-profit, które niosą pomoc zwierzętom, jest brak odpowiednich środków finansowych. Dlatego też od kilku lat wspieramy w tym obszarze m.in. Fundację Viva, Centaurus, Emir i Pegazus. Jesteśmy przekonani, że nasze działania mają sens, a uratowanie choć jednego konia, psa czy innego zwierzaka jest już ogromnym sukcesem.

Lobbing

Każdy miłośnik zwierząt jest świadomy, jak wiele niedociągnięć posiada prawo RP. Brak odpowiednich kar za znęcanie się nad zwierzętami sprawia, że wciąż notuje się coraz więcej tego typu incydentów. Media wciąż nagłaśniają przypadki zakatowanych w sposób bestialski czworonogów. Ich oprawcy niestety zazwyczaj pozostają całkowicie bezkarni. Aby zapobiec takim sytuacjom, przyłączyliśmy się do akcji, której głównym celem było zaostrzenie Ustawy o Ochronie Zwierząt. Akcja ta odniosła duży sukces, , bowiem treść ustawy została odpowiednio zmodyfikowana. Obecnie osoby, które znęcają się nad zwierzętami są traktowane przez wymiar sprawiedliwości znacznie bardziej surowo. Jako firma włączyliśmy się również do akcji zbierania podpisów pod petycją, które celem było zaprzestanie wywożenia koni do Włoch na ubój. W rezultacie udało się zebrać ponad 1000 podpisów. Niestety temat ten wymaga dalszej walki, dlatego też wszystkich zachęcamy do włączenia się w nią. Zawsze chętnie wesprzemy wszelkie akcje, których celem jest dobro zwierząt, dlatego też jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Każdy klient, który zamówi usługi w MK GROUP, wspiera również fundacje, które walczą o dobro zwierząt.

Copyright by MKGroup © 2014
adres: ul. Gen. Karcza 11, 30-394 Kraków
e-mail: biuro@mkgroup.pl
godziny otwarcia: pn-pt 10.00 - 18.00
mapa: MK Group - mapy Google